Kosmetika & Brow bar

Kosmetické ošetření & Brow bar

Kosmetické ošetření dle typu pleti se skládá z důkladného vyčištění pleti, aplikace aktivních sér a masek, závěrečné kosmetické péče popř. kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu. Pro ještě lepší výsledky kosmetického ošetření je třeba kosmetické služby navštěvovat pravidelně. Pleť tak bude dobře hydratovaná, pružná a bezproblémová. Jak se o pleť starat a správně čistit i v domácím prostředí vám velmi ráda poradím. Pracuji s luxusní kosmetickou péčí která  řeší problémy s pletí hloubkově a pečlivě ošetřuje pokožku. Dopřejte pokožce tu nejlepší kvalitu.

 

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Hloubkové čištění pleti je prováděno ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Ultrazvuková špachtle velmi účinně čistí pleť, odstraňuje z pórů všechny nečistoty, odumřelé buňky, a zároveň provádí velmi jemnou vibrační mikromasáž pokožky s pomocí gelového změkčujícího séra.
Jedná se o neagresivní a šetrnou metodu, která vyčistí veškeré nečistoty pleti.

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je exfoliační metoda působící díky ultrazvukovým mikrovibracím.

Čištěním ultrazvukovou špachtlí docílíme:

  • hloubkové odstranění svrchní vrstvy pokožky s odumřelými buňkami
  • vyčištění pleti od nečistot
  • lepší okysličení pokožky
  • obnovu/omlazení dermis pomocí mikromasáže
  • lepší průnik aktivních látek kosmetických přípravků

Laminace a barvení obočí

Laminace obočí je rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Proces spočívá v narovnání chloupků, které mají tendenci se kroutit a obočí kvůli tomu působí neupraveně. Laminace chloupky narovná, zafixuje je do požadovaného tvaru, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí.

 

Galerie